Дмитрий Гнатюк 16 ноября 2015 года в Национальной музыкальной академии Украины

Малый зал. Презентация книги Василия Фольварочного "На высотах орлиного полёта" 

"Василь Фольварочний 16 листопада 2015 року вдруге презентував у Національній музичній академії України імені Петра Чайковського книгу «На висотах орлиного лету» про видатного Маестро Дмитра Гнатюка. Перша презентація відбулася ще 28 березня 2015 року в день 90-річчя Дмитра Михайловича, в якій ювіляр не зміг взяти участь за станом здоров’я.

 

Ректор академії Володимир Рожок розпочав презентацію, запросивши на сцену видатного співака і режисера, академіка, професора, Героя України, Героя Соціалістичної праці, народного артиста СРСР, народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка, буковинського генія Дмитра Гнатюка та заслуженого діяча мистецтв України, письменника Василя Фольварочного.

 

В залі присутні видатні музиканти, відомі політики і дипломати, літератори, державні та громадські діячі, педагоги і науковці Дмитро Павличко, Георгій Філіпчук, Валерій Цибух, Володимир Мельников, Богдан Гурбик, професорсько-викладацький склад та студенти академії, велика делегація Буковинського земляцтва міста Києва.

 

Зала декілька разів стоячи вітає автора книги та Маестро Дмитра Гнатюка, добре розуміючи унікальність моменту бути зовсім поруч з людиною, якій захоплено рукоплескали усі континенти нашої планети, яка декілька десятиліть була послом української культури, голос якої зачаровував і Йосипа Сталіна, і стареньку бабусю в гірському буковинському селі, і наших земляків у Канаді, Австралії, Сполучених Штатах Америки…

 

Щирі слова друзів і учнів Дмитра Гнатюка, музика й оперні партії майбутніх українських геніїв нікого не залишили байдужими під час презентації книги «На висотах орлиного лету». Слава Дмитру Гнатюку". 

 

(https://uk.wikinews.org/wiki/Дмитро_Гнатюк_і_презентація_книги_Василя_Фольварочного_«На_крилах_орлиного_лету»)

 Обновлен 29 апр 2016. Создан 17 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником