Ігор Стратій - згадаймо добрим словом

11 лютого 1957 року народився поет-пісняр, ведучий і редактор програм Національного радіо України 

Згадаймо сьогодні добрим словом Ігоря Стратія - відомого українського поета-пісняра, журналіста, ведучого Національного радіо, редактора передачі «Від суботи до суботи», який народився 11 лютого 1957 року на Тернопільщині ( https://uk.wikipedia.org/wiki/Стратій_Ігор_Романович ).

 

Пригадую останню радіопередачу Ігоря Романовича в прямому ефірі «Дійство» з моєю участю. Це було в п’ятницю 6 грудня 2013 року — за три дні до смерті радіоведучого.

 

В Україні святкувався День Збройних Сил України, і ми під час передачі торкалися проблем армії та моєї творчості, присвяченої людям у погонах.

 

Коли ефір було завершено, ми сердечно попрощалися, потиснувши одне одному руки та на декілька секунд затримавши дружні обійми.

 

Я ще до ефіру помітив, що Ігор виглядає втомленим, проте, як справжній професіонал, він провів свою останню передачу бездоганно.

 

І, прощаючись із ним, я спробував підтримати друга. Порадив серйозніше ставитися до власного здоров’я. Ігор посміхнувся і пообіцяв не зловживати кавою та іншими козацькими забавами…

Шкода, що Господь вирішив забрати його на небеса занадто рано.

 

Наші добрі слова і думки в день народження нашого друга, талановитого поета і журналіста Ігоря Стратія обов’язково відгукнуться добром в його душі.

 Создан 11 фев 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником