Буковинське земляцтво в Пирогово

Традиційна участь земляцтв Києва в прибиранні території Національного музею народної архітектури та побуту України 

В Національному музеї народної архітектури та побуту України 16 квітня 2016 року відбулися традиційні щорічні суботники земляцтв міста Києва.

 

Буковинське земляцтво працювало на рідній Буковині, є такий мальовничий куточок в згаданому Національному музеї (Пирогово) з музейними спорудами Вижницького та Сторожинецького районів , а також - в Соцселі, яке представлено буковинською садибою с. Іспас Вижницького району.

 

Обкопали дерева, стовбури обробили розчином вапна. Але територія й садиби потребують робочих рук, озброєних сокирами та пилами, пензликами та фарбами, іншими будівельними матеріалами та реманентом.

 

Тож Буковинське земляцтво столиці, яке очолює Валерій Цибух, спланує ще один десант до музею в травні-місяці, оскільки держава в особі відповідних керівників, мабуть, і тут сподівається тільки на волонтерський рух.

 

Було б непогано, щоб меценати регіонів України також звернули увагу на проблеми Національного музею та цілеспрямовано допомогли громадським організаціям навести лад на відповідних територіях музею.

 

Буковинці Києва  зустрілися з начальником науково-дослідного відділу «Карпати» Громовою Оленою Петрівною, яка звернулася з проханням до  Буковинського земляцтва посприяти в підготовці карпатської гражди музею до проведення 23 серпня 2016 року фінального Гала-концерту фестивалю «Миколайчук-Фест», присвяченого 75-й річниці з дня народження Івана Миколайчука.

 

Сам  фестиваль проходитиме 14-18 червня 2016р. на Буковині - в м. Вижниця та с.Чортория.

 

Журі фестивалю очолює дружина видатного актора народна артистка України Марія Євгенівна Миколайчук (https://ruslanalotsman.com.ua/uk.html ).

 

Отже Рада Буковинського земляцтва найближчим часом має зібратися і для обговорення цього порушеного питання .

 Создан 16 апр 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником