Видатна поетеса сучасності Тамара Севернюк у Києві

Запис програми «Надвечір’я. Долі» Першого Національного телеканалу 

Як вже повідомлялось, видатна поетеса, заслужений діяч мистецтв України Тамара Севернюк була запрошена телевізійним ведучим Першого національного телеканалу Мар’яном Гаденком до Києва для запису телепередачі програми «Надвечір’я. Долі».

 

Тамара Артемівна привезла з Чернівців свої найдорожчі скарби - нові книги: «Щоб пам’ять почула слова», «Коли задихається серце», «Листя, що не опадає… Зблиски».

 

Вона щедро дарувала свої книги в студії запису на вул. Мельникова 42 телевізійникам Першого національного, гостям студії, своїм землякам-киянам, що походять з Поділля і Буковини, та двом багатодітним родинам з п’ятнадцятьма та одинадцятьма дітьми з Обухівського району Київщини.

 

А потім, і перед початком запису, і після його завершення, Тамара Севернюк натхненно підписувала свої дари, які розлетяться по домівках та назавжди оселяться в серцях читачів добрими і мудрими словами геніальної поетеси, як духовне «листя, що ніколи не опадає»:

 

* Ти любиш не тому,

що – багатий.

Ти багатий тому,

що – любиш…

 

* Життя, яке втрачає свою необхідність

для когось, -

Перестає мати вартість

для тебе самого.

 

* Ніхто не знає, де живе печаль

І де та брама, за якою – радість.

 

Шанувальники таланту Тамари  Севернюк ще побачать передачу програми «Надвечір’я. Долі» за її участю в один із четвергів квітня-травня цього року о 15.25 за київським часом.  

 

Тому переказувати зміст відповідей Тамари Севернюк на запитання Мар’яна Гаденка та розповідати про інші сюрпризи творчої майстерні Першого національного буде некоректно.

 

Дочекаємося та подивимося телепередачу дещо пізніше разом.

 

Водночас, можна зазначити, що в записі 22 квітня 2016 року взяли участь представники Буковинського земляцтва та Земляцтва Хмельницької області міста Києва. 

 


Зокрема, від Буковинського земляцтва до студії завітали члени Ради земляцтва Любов Василівна Молдаван, Олександр Олексійович Хоптинець, Володимир Миколайович Мельников з дружиною Світланою Вікторівною та член земляцтва Марко Шикович Файнер, який, як і чернівчанка Тамара Артемівна теж народився в Старокостянтинові Хмельницької області.

 

Певні обставини не дозволили прийти до студії іншим знаковим постатям Буковинського земляцтва Києва –  Богдану Гурбику, Софії Майданській та Галині Менжерес. Тому їм не судилося відчути дивовижну атмосферу зустрічі творчого колективу програми «Надвечір’я. Долі» з Тамарою Артемівною Севернюк.

 

На завершення процитуємо слова академіка АН ВШ України Володимира Качкана стосовно королеви поезії Тамари Севернюк:

 

«Радів, тішився і потай розмірковував, що ця інтелектуальна постать давно уже би мала бути коронована Шевченківською премією, - це було б не випадково, а закономірно. Але, на жаль, наші борзі літературообізнанці часто-густо гостюють у випадковостей…»

 

 

Стаття у Вікіновинах:

https://uk.wikinews.org/wiki/Видатна_поетеса_сучасності_Тамара_Севернюк_у_Києві_на_Першому_національному  

 Создан 26 апр 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником