Про війну і мир

Думки про війну і мир у День Перемоги 

 

Якщо за визначенням Клаузевіца «війна є продовженням політики іншими засобами», то в такому разі політика є безперервним процесом підготовки, розв’язання та ведення війн в інтересах меншості аж до знищення всього людства.

 

Війна є масовим вбивством людей , замасковане політичними, правовими, релігійними, патріотичними та іншими гаслами й аксіомами.

 

Оскільки війна є продовженням політики, то тільки після припинення діяльності професійних політиків (наприклад, шляхом встановлення на Землі прямої демократії) на планеті може бути встановлено Мир.

 

Цілі війни – повалення, захоплення чи знищення (або захист від повалення, захоплення  чи знищення) політичних устроїв держав, їх територій, населення, природних ресурсів, ринків збуту тощо.

 

Герої війни – це найбільш «успішні» та «гламурні» жертви і виконавці масових вбивств, память про яких часто-густо використовують для пропаганди війни,  патріотичного виховання, мілітаризації громадянського суспільства, стравлювання між собою народів, мотивації гонки озброєнь, збільшення оборонних та  військових бюджетів тощо.

 

Героїзація жертв та виконавців масових вбивств є також одним із способів маскування справжніх цілей війни та приховування її справжніх винуватців і замовників.

 

 

 

Військову агресію не зупинити одностороннім роззброєнням, пацифізмом та ігноруванням питань обороноздатності.

 

 

 

Який сенс витрачати мільярди для підготовки до війни, внаслідок якої може бути знищено всю планету?

 

 

 

Через жадібність, заздрість та відсутність мудрості сучасне людство виявилося неспроможним зупинити війни на планеті Земля, перетворюючись в ідеальне середовище для поширення вірусів агресії за  межі сонячної системи.

 

Тому хворе на агресію людство не має жодної перспективи для участі в розбудові безмежного всесвіту і, дякуючи таким геніям, як академік Сахаров, вже подбало про засоби масового ураження для самознищення. 

 

 

 

 Обновлен 26 мая 2016. Создан 09 мая 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником