Чи зупинить людство війну?

Розмірковуємо про війну та шлях зупинення війн 

За визначенням Карла фон Клаузевіца «війна є продовженням політики іншими засобами». З цього випливає, що політика є безперервним процесом підготовки до війни та участі у війнах аж до знищення планети Земля.

 

З іншого боку війна є масовим вбивством людей, замасковане політичними, правовими, релігійними, патріотичними та іншими гаслами й аксіомами.

 

Основними цілями сучасних війн є повалення, захоплення чи знищення політичних устроїв держав, їх територій, населення, природних ресурсів, ринків збуту тощо, або ж протидія цим цілям.

 

Якщо війна є масовим вбивством людей, то героями війни є найбільш «успішні» та «гламурні» жертви і виконавці масових вбивств, пропаганду про яких часто-густо використовують для популяризації  війни, патріотичного виховання, мілітаризації громадянського суспільства, щоб стравлювати між собою народи, мотивувати гонку озброєнь, збільшувати оборонні та військові бюджети тощо.

 

Героїзація жертв та виконавців масових вбивств є також одним із способів маскування істинних цілей війни та приховування від суспільства її справжніх організаторів та замовників.

 

Проте військову агресію не зупинити одностороннім роззброєнням, пацифізмом та ігноруванням питань обороноздатності держави.

 

Чи є сенс витрачати мільярди для підготовки до війни, внаслідок якої може бути знищено всю планету?

 

Через жадібність, заздрість та відсутність мудрості сучасне людство виявилося неспроможним зупинити війни на планеті Земля, перетворюючись в ідеальне середовище для поширення вірусів агресії за межі сонячної системи.

 

Тому хворе на агресію людство не має жодної перспективи для участі в розбудові безмежного всесвіту. А завдяки таким геніям, як академік Сахаров, людство вже подбало про засоби масового ураження для самознищення.

 

Чи зупинить людство війну? Відповідь знаходимо у визначенні Карла фон Клаузевіца. Оскільки війна є продовженням політики, то тільки після припинення діяльності професійних політиків (наприклад, шляхом ствердження на Землі прямої демократії) на планеті може бути встановлено Мир.

 

 Создан 26 мая 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником