Тамара Севернюк в ефірі Першого національного 30 червня 2016 року

Тамара Севернюк зустрінеться з телеглядачами Першого національного в передачі «Надвечір’я. Долі» 30 червня 2016 року о 15.35 за київським часом 

Нарешті дочекалися.

 

Ще 22 квітня відбувся запис телевізійної передачі «Надвечір’я. Долі» за участю видатної української поетеси Тамари Севернюк  [https://uk.wikinews.org/wiki/Видатна_поетеса_сучасності_Тамара_Севернюк_у_Києві_на_Першому_національному].

 

Вчора, під час випадкової зустрічі з моїм другом та редактором цієї телепередачі Ігорем Орловським, дізнався, що 30 червня о 15.30 Перший національний покаже цей запис.

 

Усі шанувальники творчості Тамари Артемівни Севернюк, а також її земляки з Хмельниччини та Буковини нарешті дочекалися цієї днини і матимуть можливість почути правдиве слово, побачити щиру посмішку та насолодитися мудрими спогадами і жартами нашої видатної сучасниці в діалозі з яскравим телевізійним ведучим Першого національного народним артистом України Мар’яном Гаденком…

 

Отже, не забудьмо в найближчий четвер ввімкнути свої телевізори чи мобільні  ґаджети, налаштувати їх на хвилю Першого національного та о 15.30 за київським часом поринути в атмосферу поезії, музики та мелодійного українського слова, яку невтомно створює для нас талановитий творчий колектив телевізійної передачі «Надвечір’я. Долі».

 

 

27 червня 2016 року, Київ 

 


 Создан 27 июн 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником