Черкаський Ігор Борисович

На день народження. Про батька - дітям 

 

Сьогодні, 28 жовтня, день народження Ігоря Борисовича Черкаського, з яким у 2002-2005 роках разом працювали в Адміністрації Президента України та в Державному управлінні справами.

Тому, вітаючи Ігоря Борисовича з днем народження, бажаючи йому всіляких гараздів, хочу поздоровити з цим сімейним святом також його донечку і сина.

Пам’ятайте, шановні діти Ігоря Борисовича, що день народження ваших батьків це і ваш день народження. Не було б мами Наталії й тата Ігоря, не було б і вас. 

Сьогодні розповім про деякі мої особисті спостереження, які стосуються вашого тата. Звичайно буду суб’єктивним, бо думки і переконання кожної людини ніколи не можуть бути об’єктивними.

Якось Ігор Борисович сказав: «Хочу, щоб мої діти пишалися мною». Відчуваєте яке місце в його житті маєте ви, його діти?

Часто-густо інші батьки, не відрізняючись реальними позитивними якостями, авторитарно тиснуть на своїх дітей, вимагаючи від них неможливого. Ще й примовляють: «Нам соромно за тебе. Ми не можемо тобою пишатись». А Ігор Борисович живе і прагне жити так, щоб ним пишалися його діти…

Переконаний, що так само жили і живуть його батьки, якими він теж пишався і пишається, яких любить і шанує. Пригадую його блискавичні телефонні розмови з батьком, випадковим свідком яких я був. Попри службову завантаженість він завжди знаходив декілька секунд, щоб відповісти батькові та й принагідно ще сказати йому добрі слова.

Ще ваш тато має талант сердечно дякувати людям за добро, з якими працює. Завдяки його людським якостям на початку 2003 року побачила світ моя перша поетична збірка «Друзям. Моим товарищам. To my friends».

У 2004 році Ігор Борисович Черкаський став головою оргкомітету з проведення в Національному палаці «Україна» благодійного заходу і одночасно мого творчого вечору під гаслом «Ми служимо народу України», який проходив в рамках святкування 60-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Понад двадцять сімей загиблих військовослужбовців, правоохоронців та рятувальників, у тому числі родини визволителів України, за рішенням оргкомітету тоді отримали благодійну допомогу.

А вже 8 листопада 2004 року, завдяки підтримці Ігоря Борисовича, мені було присвоєно почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України».

Ще одне спостереження. Дійсно, І.Черкаський не має статури Шварценегера, але він є справжнім мужчиною, надійним другом, прекрасним керівником, який вміє тримати слово, чути, розуміти і підтримувати підлеглих, вчитися в своїх колег, батьків і навіть у власних дітей. 

  

 

 Обновлен 29 окт 2016. Создан 28 окт 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником