Благодійний концерт симфонічної та оперної музики в рамках меценатського проекту ЕКОГІНТОКСу

В рамках меценатського проекту ЕКОГІНТОКСу 18.12.2016 р. о 17.00 в Національній опері України розпочнеться мистецьке свято, присвячене Дню Святого Миколая 

Як повідомлено в прес-релізі Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя, сьогодні, в неділю 18 грудня 2016 року, о 17.00 в Національній опері України відбудеться ХІІ благодійний концерт симфонічної та оперної музики в рамках меценатського проекту ЕКОГІНТОКСу, присвячений Дню Святого Миколая.

Організатор проекту - колектив Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя.

 

Цьогорічний концерт до дня “Празника Святого Отця нашого Миколая, архієпископа Мир Лікійських Чудотворця” стане дванадцятим.

 

Ця акція демонструє, що наука і мистецтво нероздільні, як два крила нашої культури.

 

Колектив інституту на чолі з директором Миколою Проданчуком щороку готують концерт до дня Святого Миколая, аби привернути увагу до мистецьких скарбів нашої нації.

 

Ще в 1993 році М.Г.Проданчук перший і єдиний в Україні, кого п‘ятдесят Міністрів охорони здоров‘я країн Європи обрали до Постійного Комітету Всесвітньої Організації Охорони Здоров‘я в Європі.

 

Видатний учений, доктор медичних наук, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, професор М.Г.Проданчук зробив свій помітний внесок і в розвиток української культури. 

 

Започаткований ним у 2000 році культурологічний меценатський проект “Наша Україна в піснях і музиці” вперше в Україні на сучасному технічному рівні записав і видав компакт-диски рок-опери “Енеїда” Сергія Бедусенка, “Шевченкіани” Андрія Шкургана, фортепіанні твори Мирослава Скорика, унікальні записи творів Арнольда Шомберга, концертні твори Йогана Штрауса та балетна музика Петра Чайковського у виконанні Симфонічного оркестру Національної опери України, народні пісні Буковини у виконанні Марії Миколайчук та інші.

 

 

Видані збірки поезій, прози, історичних творів, художні альбоми українських авторів. За ініціативи М.Г.Проданчука створена Художня галерея ЕКОГІНТОКСу, в якій постійно проводяться виставки українських художників.

Також за його сприяння заснована перша в Україні Студія військово-історичного мистецтва.

 

 

Джерела:

https://www.medved.kiev.ua/director/index.htm

https://www.medved.kiev.ua/  

 

 Создан 18 дек 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником