Буковинське земляцтво 19-21 січня 2017 року бере участь у заходах НСКУ

«У фокусі Україна. В кадрі – Буковина» 

 

 

Як повідомляється на офіційному сайті НСКУ Національна спілка кінематографістів України в рамках триденної програми «У ФОКУСІ УКРАЇНА. В КАДРІ – БУКОВИНА» за участі Буковинського земляцтва м. Києва, істориків, журналістів та за підтримки Національного центру Олександра Довженка проводить такі заходи: 

 

 

 19 січня 2017 року о 18 годині 30 хвилин в синьому залі презентуватиме документальні фільми  «БУКОВИНА - ЗЕМЛЯ УКРАЇНСЬКА » (художній керівник Олександр Довженко, 1940 рік) та «КРАСНА МАЛАНКА» (режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук, 2013рік).   

Модератор – кінознавець, заступник голови НСКУ Сергій Тримбач. (афіша на 19.01.2017)

 

Наступного дня, 20 січня 2017 року, в рамках згаданої творчої програми о 18 годині в синьому залі розпочнеться показ аматорських і телевізійних стрічок кінематографістів з Буковини та перегляд художнього фільму «JUDENKREIS, АБО ВІЧНЕ КОЛЕСО» (режисер Василь Домбровський, 1996 рік).

В ролях згаданого художнього фільму знімалися Богдан Ступка, Світлана Круть, Тамара Яценко, Костянтин Степанков, Петро Бенюк та інші. Автори сценарію Станіслав Цалик та Василь Домбровський, оператор Олександр Мазепа, кіностудія імені Олександра Довженка.

Модератор – кінознавець Станіслав Сукненко. (афіша на 20.01.2017) 

  

 

Нарешті 21 січня 2017 року о 17 годині, в червоному залі, в рамках триденної програми НСКУ, присвяченої Буковині, розпочнеться післяпрем’єрний показ художнього фільму «ГНІЗДО ГОРЛИЦІ» (режисер Тарас Ткаченко, 2016 рік). 

Автор сценарію також Тарас Ткаченко, оператор Олександр Земляний.

В ролях: Віталій Лінецький, Римма Зюбіна, Мауро Чіпріані, Ліна Бернарді, Микола Боклан, Наталя Васько.

Продюсерський центр «Інсайт Медіа», за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Україна-Італія, 2016 рік.

«Дарина (Римма Зюбіна) відправляється на нелегальні заробітки в Італію. Робота в італійській родині була б для неї нестерпною, якби не син старої синьйори Алессандро (Мауро Чіпріані). В кожного з них є своє минуле, яке не відпускає, але тепло і щирість ваблять їх одне до одного. Після повернення в Україну до чоловіка (Віталій Лінецький) і доньки, Дарині доведеться зробити непростий вибір між життям, яке вона знала, і тим, яке привезла з собою».

 

Фільм вже встиг отримати такі нагороди:

«Золотий Дюк» 7-го Одеського Міжнародного кінофестивалю як найкращому українському повнометражному фільму;

приз Журі найкращому повнометражному фільму 4-го Індійського фестивалю кінофільмів;

спеціальна нагорода Журі за мистецьке досягнення Риммі Зюбіній та Приз екуменічного журі 65-го Міжнародного кінофестивалю Мангейм – Гейдельберг.  (афіша на 21.01.2017)

 

 

Буковинці-кияни добре пам’ятають виступ Тараса Ткаченка під час прем’єрного показу 4 грудня 2013 року його режисерської роботи «Дмитро Гнатюк. Монологи».(уривки з фільму з піснею В.Волощук)

 

Оператор В.Сулима, продюсер В.Ілащук, меценатська підтримка першого заступника Голови Буковинського земляцтва Р.Тальського.

 

Під час проведення загальних зборів земляцтва 12 грудня 2013 року відбувся післяпрем’єрний показ цього фільму про нашого видатного земляка в актовій залі Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І.Медведя Міністерства охорони здоров‘я України (директор - перший заступник Голови Буковинського земляцтва М.Проданчук), де також виступив Т.А.Ткаченко. 

 

 

Користуючись нагодою, Буковинське земляцтво щиро вітає талановитого режисера та сценариста Тараса Анатолійовича Ткаченка з обранням рішенням з’їзду НСКУ від 25 жовтня 2016 року Головою Національної спілки кінематографістів України.

 

 

Джерело: 1. https://www.ukrkino.com.ua/budynok/afisha/?id=6838  сайт НСКУ про 19.01.17

                 2. https://www.ukrkino.com.ua/budynok/afisha/?id=6839 - сайт НСКУ про 20.01.17

                 3. https://www.ukrkino.com.ua/budynok/afisha/?id=6841 - сайт НСКУ про 21.01.17

 

 

/pОбновлен 17 янв 2017. Создан 13 янв 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником