Буковинське земляцтво підтримує учасників АТО

Буковинське земляцтво 27 березня 2017 року проведе благодійний концерт для збору коштів на підтримку учасників АТО 

Буковинське земляцтво запрошує киян та гостей столиці відвідати благодійний концертний захід на підтримку учасників АТО «Мистецтво буковинців – мужнім серцям».

Благодійний концерт проводитиметься за участю відомих митців з Буковини та киян - членів Громадської організації «Земляцтво буковинців в м. Києві «БУКОВИНА», зокрема народного артиста  України  Іво Бобула, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Мельникова,  заслужених артистів України Володимира та Марії Лобураків та Ірини Стиць, лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів  Анастасії Лавріненко, Оксани Радул та інших. 

 Концерт розпочнеться о 18 годині 27 березня 2017 року в актовому залі Дитячої музичної школи №5 ім. Л.Ревуцького (директор - відомий музикант і композитор Василь Візнюк) за адресою: м.Київ, вул. Борщагівська, буд. 14 (неподалік від станції метро «Політехнічний інститут» або зупинка «Політехнічний інститут» швидкісного трамваю №1 або №3).

 

Персональні благодійні  внески можна буде внести готівкою під час проведення благодійного заходу або по перерахунку напередодні його проведення на р/р31554301122859 ГУДКСУ в Чернівецькій області, ОКУ «Чернівецький обласний госпіталь Ветеранів війни», МФО 856135, ЄДРПОУ 02005800 (благодійні внески на підтримку учасників АТО «Мистецтво буковинців – мужнім серцям»). Вхід вільний. Не залишаймося байдужими.

 

P.S. До групи буковинських митців також долучився народний артист України Василь Ілащук, який буде ведучим благодійного заходу Буковинського земляцтва.

 

 

 


Оргкомітет Громадської організації «Земляцтво буковинців в м. Києві «БУКОВИНА»

 

 

 

 

 

pОбновлен 25 мар 2017. Создан 14 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником