Гаденко Мар’ян Ілліч. 65 років видатному митцю України

Вітання з ювілеєм Громадської організації Буковинське земляцтво в м. Києві «БУКОВИНА»Народний артист України, композитор, поет, співак та телевізійний ведучий авторських програм «Моя пісенна сповідь» та «Надвечір’я. Долі», засновник та голова журі міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів і фестивалів «Доля», «Осіннє рандеву», «Прем’єра пісні», «Рідна мати моя», «Пісенне джерело» та інших Гаденко Мар'ян Ілліч народився на благодатній буковинській землі 15 вересня 1955 року в мальовничому місті Сторожинець Чернівецької області, а сьогодні мешкає разом з дружиною Ольгою Володимирівною в будинку на розі вулиць проспект Миколи Бажана та Лариси Руденко в Києві.

 

Його пісні - ліричні, філософські роздуми про кохання, дружбу, стареньку матір і рідну землю - слухають, співають, знають і люблять в усіх куточках світу, де живе поетична українська душа, часто-густо вважаючи, що це давні народні пісні.

 

Ювілейний концерт Мар’яна Гаденка за участі автора-виконавця та народних артистів України Іво Бобула, Анатолія Демчука, Інеси Братущик, Алли Попової, Олександра Василенка, Віктора Павліка та інших зірок української естради  було заплановано провести 15 вересня цього року в одному з кращих концертних залів нашої держави – Жовтневому палаці.   

Через карантинні заборони  ювілейний концерт міг не відбутися взагалі, але завдяки зусиллям творчої команди маестро святковий захід було перенесено на два дні раніше і блискуче проведено 13 вересня 2020 року під нескінченні оплески шанувальників української пісні з міст Яготина і Бучі, Первомайська Миколаївської області та Києва.

 

Відео версію ювілейного пісенного дійства, приправленого гарним настроєм та іскрометним гумором, незабаром матимуть можливість побачити усі, хто мріяв, але не зміг потрапити на цей чудовий концерт.

 

А сьогодні, 15 вересня 2020 року, ми, буковинці міста Києва, щиро вітаємо нашого видатного земляка Мар’яна Ілліча Гаденка з 65-річним ювілеєм та зичимо йому, дружині Ользі, донечці Тетяні, онукам Єві-Валерії, Богдану та Мар’яні щастя, здоров’я, любові, а ювілярові крім того творчого довголіття та пісенного безсмертя.

 

Обіймаємо,

Валерій Цибух, Микола Проданчук, Георгій Гайко, Євген Савчук, Любов Молдован, Павло Дворський, Сергій Лєкарь, Едуард Кузнецов, Василь Ілащук, Володимир Саєнко, Володимир Мельников, Ігор Яків’юк, Андрій Скибінський, Оксана Радул, Олександр Шапка, тріо "ЛИБІДЬ", Марко Файнер та інші члени Буковинського земляцтва.  

 

Київ, 15.09.2020Создан 15 сен 2020  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником