Співачка Оксана Радул 16 вересня відсвяткувала день народження

Буковинці міста Києва привітали з днем народження талановиту співачку, солістку оркестру ДСНС України Оксану Радул        Сьогодні, 16 вересня 2020 року Буковинське земляцтво столиці України щиро вітає нашу активну землячку, яскраву талановиту співачку, солістку естрадного оркестру ДСНС України, авторку слів і музики власних пісень, лауреатку міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсів і фестивалів Оксану Іванівну Барняченко (творче ім’я Оксана Радул) з днем народження.

 

     Оксана Радул народилася в місті Вижниця Чернівецької області 16.09.1977, а сьогодні мешкає в Києві по вулиці Олени Пчілки.

 

         Зичимо Вам, пані Оксано, та Вашим дітям Ігорю, Анні, Софії, а також мамі Олені, яка змушена заробляти на життя в недосяжній для родинного спілкування Італії, татові Івану, сестрі Марині, братові Олександру й родичам з Банилова, Вижниці  і Чернівців щастя, здоров’я та любові на довгі, мирні літа.

 

            Принагідно радимо всім, хто ще не знайомий з творчістю Оксани Радул, знайти в інтернеті та послухати пісні у виконанні нашої чарівної землячки на музику Василя Волощука, Мар'яна Гаденка, Тараса Бойчука, Олександра Бурміцького слова Миколи Сингаївського, Володимира Мельникова, Зої Кучерявої, Федора Тишка та назавжди закохатися в її дивовижний голос і талант.

 

       Цілуємо та обіймаємо Вас, пані Оксано.

 

       З повагою,


       Валерій Цибух, Микола Проданчук, Георгій Гайко, Євген Савчук, Любов Молдован, Павло Дворський, Сергій Лєкарь, Едуард Кузнецов, Василь Ілащук, Мар’ян Гаденко, Володимир Саєнко, Володимир Мельников, Ігор Яків’юк, Андрій Скибінський, Олександр Шапка, тріо "ЛИБІДЬ", Марко Файнер та інші члени Буковинського земляцтва.  

 

         Київ, 16.09.2020Обновлен 14 дек 2020. Создан 17 сен 2020  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником