Захарчук Володимир Миколайович помер 4 квітня 2021 року

Буковинське земляцтво висловлює щирі співчуття родині покійного та громаді Чернівців і Буковинського краю   Сьогодні, 4 квітня 2021 року, на сімдесят другому році життя пішов у вічність член ради, представник столичного Буковинського земляцтва у Чернівцях Володимир Захарчук - відомий краєзнавець, співавтор (з Федором Чев'юком) книги "Буковина і буковинці" про історію краю і життя людей (видавництво "СВІТ", Львів, 2008, 200 с.).

   Власник першого приватного музею Буковинських старожитностей, меценат міжнародного фольклорного фестивалю "Шипинські передзвони", член президії водної комісії Національної ферерації спортивного туризму України, голова водної комісії федерації спортивного туризму Чернівецької області, суддя національної категорії зі спортивного туризму.

   Володимир Миколайович народився 16 жовтня 1949 року в селі Шипинці Кіцманського району Чернівецької області.

   Генеральний спонсор чемпіонату України з техніки водного туризму.

    Закінчив Чернівецький державний університет.

    Створив у буковинських Карпатах комплекс відпочинку та зеленого туризму "Садиба Лекече" в стилі гуцульської дерев'яної архітектури.

   Нагороджений почесною відзнакою "Заслужений турист України", має грамоти і подяки від Київського міського голови.

   Члени Буковинського земляцтва міста Києва висловлюють щирі співчуття родині Володимира Захарчука та усій буковинській громаді у зв'язку з непомірною втратою активного громадського діяча, патріота рідного краю, мудрої і чуйної людини, пам'ять про яку назавжди залишатиметься в наших серцях.

 

   Рада Буковинського земляцтва міста Києва. Создан 04 апр 2021  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником