Чи цікавляться українці власною історією?

Про видатного галичанина Юрія Дрогобича. 

     Чи дійде до українських читачів історично - детективний роман для дорослих «Безмежна доля» про видатного галичанина 15-го століття, ректора Болонського університету Юрія Дрогобича?       Автор роману - Имир Ельник (це мій творчий псевдонім).

     Перша книга роману вже з’явилася у книгарнях Києва («Сяйво» на вул.Червоноармійська, 6 ; «Наукова думка» на вул. Грушевського, 4).

     Чи прочитають цей роман галичани, яких обрано до Парламенту і які традиційно (не тільки на словах) шанують українську мову? На жаль, жодний читач зі Львівщини станом на 22 січня 2015 року ще не зателефонував. Водночас, Олена Кожевнікова є першим читачем із Харкова, яка подзвонила і вже отримала цю книгу "Новою поштою".  

     На жаль, прості люди не мають можливостей придбати будь-яку книгу, найдешевша з яких коштує декілька хлібин. Але кияни, у тому числі парламентарі, принаймні мають можливість завітати до Парламентської бібліотеки, де цю книгу можна прочитати безкоштовно.

     Чи зацікавляться цією книгою львівські книгарні?

    І на останок. Чи спонукатиме потенційних читачів роману бажання дізнатися хоча би про те, яким чином Юрій Дрогобич вплинув на долю Леонардо да Вінчі та Мішеля Нострадамуса, що дозволило їм сьогодні  стати всесвітньо відомими?

 Обновлен 22 янв 2015. Создан 28 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником